O nas

Ponad 15 lat na rynku

Firma Geomit  świadczy usługi geodezyjne w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego od 2002 roku. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i firmy budowlane, deweloperzy i architekci. Od samego początku uczestniczyliśmy w wielu ważnych inwestycjach stolicy, ale działamy nie tylko lokalnie w Warszawie i przyległych powiatach,  z naszymi partnerami zrealizowaliśmy bowiem wiele projektów na terenie całej Polski.
Wykonujemy różnego rodzaju prace geodezyjne począwszy od całościowej obsługi geodezyjnej dużych inwestycji budowlanych, a skończywszy na drobnych zleceniach od osób prywatnych.

Jeśli poszukujesz profesjonalnego geodety z uprawnieniami przy pomiarach terenowych, sporządzaniu map lub kompleksowej obsługi geodezyjnej to dobrze trafiłeś. Na pewno nie zawiedziesz się na jakości naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wszyscy klienci są dla nas równie ważni i mogą zawsze liczyć  na nasze fachowe doradztwo techniczne i merytoryczne. Ty też możesz zlecić nam wykonanie pomiarów geodezyjnych koniecznych do sporządzenia map do celów projektowych. Pomagamy w uzyskaniu dokumentacji projektowej, uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy i pozwolenia na budowę. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Gdzie pracujemy

Wykonujemy usługi geodezyjne na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych powiatów. Na ramach Warszawy nasi geodeci pracują we wszystkich dzielnicach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Bródno, Mokotów, Ochota, Praga Północ i Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursynów, Ursus, Wawer, Wilanów, Wesoła, Włochy, Wola, Żoliborz. Prowadzimy prace także w okolicznych miejscowościach: Konstancin, Piaseczno, Józefów, Otwock, Marki, Sulejówek, Radzymin, Wołomin, Ząbki oraz na terenie powiatów województwa mazowieckiego.
Jeśli uważasz, że geodeta w Warszawie to długi czas oczekiwania to sprawdź nas. Z pewnością się nie zawiedziesz. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Planujesz nową inwestycję budowlaną lub potrzebujesz inwentaryzacji geodezyjnej skontaktuj się z nami!

Nasz sprzęt

Rozwijająca się dynamicznie branża inżynieryjno- budowlana niesie za sobą dziś wiele wyzwań. Wiemy jak ważne są dokładne pomiary, wydajność oraz niezawodność narzędzi pracy geodety, dlatego też pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie i akcesoriach. W trosce o poczucie spokoju i bezpieczeństwa naszych klientów pracujemy na najnowszych, precyzyjnych urządzeniach pomiarowych oraz wdrażamy nowe technologie informatyczne w pozyskiwaniu i opracowywaniu danych. My zaufaliśmy firmie Leica Geosystems, bo to przyrządy, które są precyzyjne, przyjazne w obsłudze i pozwalają na dużą dokładność pomiarów. Tam, gdzie wizje stają się rzeczywistością, znaczenie ma każdy szczegół !

Tachimetry

Tachimetry

Tachimetr to sprzęt do pomiaru kątów poziomych, kątów pionowych oraz odległości. Jest to połączenie teodolitu (czyli pomiar kątów) i dalmierza (pomiar odległości), które pozwala na mierzenie punktów w terenie w trzech wymiarach (X, Y, Z).

Czytaj Więcej
Niwelator

Niwelator

Niwelatory czyli  instrumenty geodezyjne służące do pomiaru różnicy wysokości pomiędzy danymi punktami w terenie. Niwelator jest niezbędny na każdej budowie czy to w użyciu geodety, inspektora nadzoru, a przede wszystkim wykonawcy budowlanego.

Czytaj Więcej
Odbiornik GPS

Odbiornik GPS

Odbiornik GPS to urządzenie, które w ostatnich latach stało się popularne w użyciu w firmach geodezyjnych ze względu na dokładność pomiarów satelitarnych. Nasze urządzenia mierzą tam gdzie inne zawodzą, działają z dokładnością decymetrową dzięki czemu są idealne do pomiarów w inwentaryzacjach infrastruktury sieciowej.

Czytaj Więcej

Enter your keyword